pfi
09 آذر 1401 - 14:13

تلاش مجلس برای ارتقای وضعیت معیشت پرستاران

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مجاهدگران عرصه سلامت بویژه در ایام شیوع ویروس کرونا، مجلس سیزدهم به‌دنبال ارتقاء وضعیت معیشتی این قشر زحمت کش است .

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، علی بابایی کارنامی امروز در گفتگویی با تبریک فرا رسیدن ایام ولادت پرستار دشت کربلا حضرت زینب کبری سلام الله علیها و روز پرستار و  با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان به ویژه شهدای مدافع  سلامت ، اظهار کرد: مجلس سیزدهم دغدغه معیشت و رفاه پرستاران را به صورت بسیار جدی دنبال می کند و قانون تعرفه گذاری خدمات پزشکی ویژه کادر درمان به تنهایی نمی تواند مشکلات معیشتی و رفاهی این قشر زحمت کش و مظلوم را حل کند. 

وی با تاکید بر توجه ویژه  مجلس سیزدهم ، دولت و وزارت بهداشت و درمان در راستای حل مشکلات معیشتی جامعه پرستاری، افزود: هم افزایی میان مجلس شورای اسلامی و کمیسیون های مربوطه و دولت در جهت بهبود معیشت پرستاران می تواند بسیار مفید واقع شود و مجلس سیزدهم برای این اقدام دغدغه مند و  مصمم است . 

نماینده مردم ساری و میاندورد در مجلس شورای اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از مجاهدت های خالصانه و بی منت  جامعه پزشکی و پرستاری در ایام شیوع ویروس کرونا ، تاکید کرد: بزرگترین مدال افتخار جامعه پرستاری قدر دانی رهبری معظم انقلاب ( مدظله العالی ) از این جامعه زحمت کش است و دیگر مسوولان اجرایی کشور هم باید قدر این مجاهدت‌ها را بدانند . 

این عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان مدافع سلامت به‌ویژه شهدای این راه در  مازندران و مرکز استان خاطرنشان کرد : جامعه پرستاری کشور همیشه مورد تکریم و‌ توجه مردم عزیز ایران اسلامی هستند و در راستای سلامت جامعه مجاهدانه تلاش می کنند و این جانفشانی‌ها بر هیچ یک از آحاد و اقشار جامعه پوشیده  نیست . 

پایان پیام/۸۶۰۳۴/

منبع: فارس
شناسه خبر: 890280